| Nr. model. | SLP-3/3-1000V |
|---|---|
| Intrare | 3 corzi |
| Ieșire | 3 corzi |
| Tensiune maximă | 1000 V |
| Curent maxim de scurtcircuit DC pe intrare (Isc). | 16A (modificabil) |
| Curent maxim de ieșire | 16A |
| Protector împotriva supratensiunii PV | SLP-PV1000-(S) |
| Suport siguranță DC | LSP-PV-32 |
| Întrerupător de circuit DC | TX7-63Z |
Drepturi de autor © 2010-2026 Wenzhou Arrester Electric Co., Ltd. Toate drepturile rezervate.