| Nr. model. | SLP-1/1-1500V |
|---|---|
| Intrare | 1 șir |
| Ieșire | 1 șir |
| Tensiune maximă | 1500 V |
| Curent maxim de scurtcircuit DC pe intrare (Isc). | 16A (modificabil) |
| Curent maxim de ieșire | 16A |
| Protector împotriva supratensiunii PV | SLP-PV1500-(S) |
| Suport siguranță DC | LSP-PV-63L |
| Întrerupător de circuit DC | LDS6DB |
Drepturi de autor © 2010-2026 Wenzhou Arrester Electric Co., Ltd. Toate drepturile rezervate.